Torulf Engström emaljer

166646

ENGSTRÖM, Torulf (1909-1987): (6) Kompositioner, signerade och daterade Torulf G Engström -75, emalj, vardera ca 35x35 cm

Smärre skador, ramade

Konst, Måleri

Torulf Engström emaljer

Budhistorik (9 bud)
603686
750
603760
750
603686
600
603218
550
602262
500

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.