Gösta Liljedahl oljemålning

166645

LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): "Skördetid", signerad Gösta Liljedahl, olja på duk, 75x94 cm

Hål i duk

Konst, Måleri

Gösta Liljedahl oljemålning

Budhistorik (2 bud)

601651
598127

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.