R Ljunggren litografi

166642

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006):"Bryggan från Krokskär", signerad R. Ljunggren, 1974, XXVII / XLV, färglitografi, 22,5X32,5 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

R Ljunggren litografi

Budhistorik (12 bud)
608362
950
608439
900
608362
850
607813
607813
650

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.