Shingunto

166637

SHINGUNTO, Japan, för underofficer, 1930-tal, med besiktingsstämplar och Arisakastämpel, brunlackad balja, total längd 92 cm

Vapen/Medaljer

Shingunto

Budhistorik (11 bud)
604485
4 600
604866
4 400
604485
4 200
604138
604138
3 800

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.