Torulf Engström emaljer

166632

ENGSTRÖM, Torulf (1909-1987): (10) Kompositioner, signerade och daterade Torulf G Engström -75, emalj, vardera ca 35x35 cm

Smärre skador

Konst, Måleri

Torulf Engström emaljer

Budhistorik (12 bud)
602412
850
602572
602412
750
602571
700
602412
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.