Reinhold Ljunggren litografi

166624

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Skvallerspegeln, signerad R. Ljunggren, pt, 1971, färglitografi, 14x22,5 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (15 bud)
607266
607263
950
607258
900
607249
850
607247

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.