Fällstolar Giancarlo Piretti

166622

FÄLLSTOLAR, 1 par, "Plia", Giancarlo, Piretti, 1969 för Castelli, Italien, inköpta på Nordiska Galleriet, klarfärgad plexi och krom

Slitage och skador en sits spräckt

Fällstolar Giancarlo Piretti

Budhistorik (3 bud)

601413
601000
595175

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.