Torulf Engström emaljer

166621

ENGSTRÖM, Torulf (1909-1987): (8) Kompositioner, signerade och daterade Torulf G Engström -75, emalj, vardera ca 40x40 cm

Smärre skador

Konst, Måleri

Torulf Engström emaljer

Budhistorik (12 bud)
601629
601274
601575
601274
950
593773
900

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
1 400

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.