Torulf Engström emaljer

166618

ENGSTRÖM, Torulf (1909-1987): (6) Kompositioner, signerade och daterade Torulf G Engström -75, emalj, vardera ca 40x40 cm

Smärre skador

Konst, Måleri

Torulf Engström emaljer

Budhistorik (12 bud)
601619
601446
601549
950
601446
900
601343
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.