Hans Ångsäter blandteknik

166616

ÅNGSÄTER, Hans (född 1935): (5) monogramsignerade HÅ, blandteknik på papp uppfäst på pannå, 35,5x23 resp 36x26 cm

En med skador

Konst, Måleri

Hans Ångsäter blandteknik

Budhistorik (2 bud)

605839
600349

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.