Fotografi komposition med dockhuvuden

166614

FOTOGRAFI, komposition med dockhuvuden, otydligt signerad och daterad a tergo 1/5 07, 49x66 cm

Konst, Fotografi

Budhistorik (18 bud)
601590
1 800
601585
1 700
601589
1 600
601585
601588
1 400

Slutpris SEK:
1 800
177 EUR, 196 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.