Ulf Särnegårdh oljemålning

166612

SÄRNEGÅRDH, Ulf (född 1939): "Komposition (parafras Haring)", signerad och daterad Särnegårdh 1994, olja på duk, 60x73 cm

Konst, Måleri

Ulf Särnegårdh oljemålning

Budhistorik (21 bud)
601598
1 700
601207
1 600
600684
600684
1 400
600070
1 300

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.