Per Wilhelm Cedergren olja

166596

CEDERGREN, Per Wilhelm (1820-1896): Waxholms fästning, signerad P W Cedergren, otydligt daterad, olja på duk, 42x57 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Per Wilhelm Cedergren olja

Budhistorik (14 bud)
602814
11 000
602810
10 500
602804
10 000
602803
9 800
602800
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 075 EUR, 1 257 USD
Utropspris SEK:
13 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.