Madeleine Pyk färglitografi

166574

PYK, Madeleine (född 1934): Stockholmsmotiv, signerad och numrerad, färglitografi, 36x46 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (3 bud)

597767
700
599167
700
597767

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.