Madeleine Pyk färglitografi

166570

PYK, Madeleine (född 1934): Stockholmsmotiv, signerad och numrerad, färglitografi, 36x46 cm

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (5 bud)
603952
750
597759
700
598787
650
597759
597056

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.