Madeleine Pyk färglitografi

166534

PYK, Madeleine (född 1934): Stockholmsmotiv, signerad och numrerad, färglitografi, 36x46 cm

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (3 bud)

595029
700
597748
700
595029

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.