Shaker OS 1948

166529

SPORTMEMORABILIA: SHAKER, nysilver, England, electric plated, höjd 19,5, vikt ca 525 g; med inskription "Tack! Sv. Fotbollsförb. OS London 1948"; Svenska landslaget i fotboll vann OS-turneringen 1948

Kedja saknas, bucklor, slitage

Diverse

Shaker OS 1948

Budhistorik (9 bud)
598932
1 900
600728
1 800
598932
1 700
598760
1 600
598760

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.