Oidentifierad konstnär oljemålning

166528

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Dilger 1869, bemålat tryck på plåt, ca 60x54 cm

Märken, fläckar

Ändringar/tillägg
signerad Dilger 1869 i trycket

Konst, Måleri

Budhistorik (5 bud)
593489
1 600
593462
593462
1 300
592990
592990

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.