Oidentifierad konstnär oljemålning

166527

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Dilger 1869 i trycket, bemålat tryck på plåt, ca 60x54 cm

Märken, färgbortfall

Ändringar/tillägg
signerad Dilger 1869 i trycket

Konst, Måleri

Budhistorik (11 bud)
599845
2 400
593487
593513
593487
1 800
593512
1 700

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.