Autografer Djurgårdens IF

166524

SPORTMEMORABILIA: AUTOGRAFER (1950/60-tal): Djurgårdens IF fotboll, bla signerade (och osignerade) bilder och foton av Tumba, Sigge Parling, Gösta "Knivsta" Sandberg

Diverse

Autografer Djurgårdens IF

Budhistorik (1 bud)

600850
2013-01-21 22:01:01

2013-01-21 kl 22:09
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.