Philip von Schantz färglitografi

166509

SCHANTZ, Philip von (1928-1998)(2): Ladugårdar vid plöjd åker, signerade och daterade v Schantz -95, färglitografi, bladmått 45x54 cm vardera, oramade

Budhistorik (8 bud)
603167
603829
603167
603827
950
603167
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.