Philip von Schantz färglitografi

166507

SCHANTZ, Philip von (1928-1998)(2): Ladugårdar vid plöjd åker, signerade och daterade v Schantz -95, färglitografi, bladmått 45x54 cm vardera, oramade

Budhistorik (11 bud)
608441
608292
608292
608234
750
605359
700

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.