Philip von Schantz färglitografi

166506

SCHANTZ, Philip von (1928-1998)(2): Ladugårdar vid plöjd åker, signerade och daterade v Schantz -95, färglitografi, bladmått 45x54 cm vardera, oramade

Budhistorik (17 bud)
601866
1 600
601838
601153
1 400
601837
1 300
601153

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.