Philip von Schantz färglitografi

166505

SCHANTZ, Philip von (1928-1998) (2): Ladugårdar vid plöjd åker, signerade och daterade v Schantz -95, färglitografi, bladmått 45x54 cm vardera, oramade

Budhistorik (12 bud)
600757
1 300
596584
596584
597768
596584
950

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.