Akvarell på rispapper Kina

166501

AKVARELL på rispapper, 4 st, Kina, 1800-tal, 22x32 cm

Fläckar och skador (del av papper skadat).

Orientaliskt, Konst

Akvarell på rispapper Kina
Budhistorik (10 bud)
599305
650
598862
600
599301
600
598862
550
599299
500

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.