Petter Zennström oljemålning

166498

ZENNSTRÖM, Petter (född 1945): Utan titel, signerad och daterad a tergo PZ -96, olja på kontursågad pannå, 66x35 cm

Konst, Skulptur

Petter Zennström oljemålning

Budhistorik (4 bud)

597909
597908
1 900
597022
750
592461
700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.