Chokladkoppar Ryssland

166497

CHOKLADKOPPAR, 1 par, porslin, inpressat märke; Sergej Batenin, S:t Petersburg, omkring 1820/30-tal, förgylld dekor med monogram

Smärre tillverkningsdefekter

Keramik/Porslin

Chokladkoppar Ryssland

Budhistorik (20 bud)
605833
7 200
605832
7 000
605830
6 800
605830
6 000
605318
5 800

Slutpris SEK:
7 200
703 EUR, 823 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.