Jockum Nordström litografi

166482

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum 75/250, litografi, 60x85 cm

Jockum Nordström litografi
Budhistorik (13 bud)
601554
6 000
601556
5 800
601554
5 600
601540
5 400
601521
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.