Jockum Nordström färglitografi

166481

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Every neighbour is a customer",
signerad och numrerad Jockum 120/250, färglitografi, 61x84 cm; oramad

Budhistorik (8 bud)
600799
5 000
599879
4 800
599764
4 400
598929
4 200
596108

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.