R Ljunggren litografier

166480

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): (2) "Skärgårdsvik" samt "Interiör med kakelugn", signerade och numrerade 266/310 resp 292/310, 1987 samt 1985, litografier 34x52 resp 52x35 cm; oramade

R Ljunggren litografier

Budhistorik (7 bud)
608402
607613
607613
700
608295
650
607613
500

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.