R Ljunggren litografi

166479

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Båtar, Bergkvara", signerad och numrerad 294/310, 1980, färglitografi, 30x56 cm; oramad

Hanteringsveck i ena hörnet

R Ljunggren litografi
Budhistorik (4 bud)

608165
607083
750
607624
700
607083

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.