Reinhold Ljunggren litografier

166477

LJUNGGREN, Reinhold (född 1920-), 2 st: "Konstnären som den romatiske klockaren på Rånö" - "Sjöbod Tofsö", signerade 271/275 resp 75/360, 21x14 - 14x10 cm

Budhistorik (1 bud)

599403
2013-01-20 15:55:43

2013-01-21 kl 21:33
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.