R Ljunggren litografi

166476

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Sensommar, Skeppsbron", signerad och numrerad R Lunggren 230/300, 1983, färglitografi, 30x52; oramad

Konst, Grafik, Stockholmiana

R Ljunggren litografi
Budhistorik (14 bud)
608425
1 400
608431
1 300
608425
608380
607909

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.