Reinhold Ljunggren litografier

166473

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006), 2 st: "Porten mot Stortorget", 1975, - Stilleben med rosor, signerade 280/310 resp 92/360, litografi, 39,5x31 - 33,5x19 cm

Budhistorik (10 bud)
600389
750
600565
700
600389
650
600563
600
600389
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.