R Ljunggren litografier

166470

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): (2) "Kvarnhjulet Kisa" samt "Marskväll", signerade och 1 numrerad 46/310 resp pt, färglitografier, 43,5x32 resp 41x32 cm, bladstorlek 55x43 resp 55x45 cm; oramade

R Ljunggren litografier

Budhistorik (21 bud)
608338
608297
1 900
608297
1 600
607928
608296

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.