Reinhold Ljunggren oljemålning

166469

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Operasångare Sven Herdenberg, signerad R.Ljunggren, olja på duk, 41x33 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (5 bud)
607237
607235
1 600
607234
606951
598456

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.