R Ljunggren litografier

166467

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): (2) "Bäck, vårvinter" samt "Kvarnbäcken Ydre", signerade och 1 numrerad 9/150, 35x23 resp 35x25 cm, bladstorlek 47x34 cm vardera; oramade

1 med smutsfläck

R Ljunggren litografier

Budhistorik (20 bud)
608262
1 400
607956
1 300
607947
607925
607801

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.