R Ljunggren litografi

166463

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Blidösund", signerad R. Ljunggren, 194/360, 1981, färglitografi, 35x52 cm; oramad

Konst, Grafik, Stockholmiana

R Ljunggren litografi
Budhistorik (15 bud)
607184
1 600
608397
1 600
607184
608396
1 400
607184
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.