CF Reuterswärd lackvarell

166462

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): "Yellow crescent enamel", signerad Reuterswärd, daterad a tergo -87, lackvarell på duk, 42x34 cm

Konst

CF Reuterswärd lackvarell

Budhistorik (16 bud)
599918
6 200
599668
6 000
599668
5 800
599649
5 600
599649
5 400

Slutpris SEK:
6 200
609 EUR, 676 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.