R Ljunggren litografi

166460

LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): "Interiör med kakelugn", signerad R. Ljunggren, 1985, 303/310, färglitografi, 52x35 cm

R Ljunggren litografi
Budhistorik (15 bud)
608304
950
608119
900
608301
900
608119
850
608299

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.