R Ljunggren litografi

166458

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Sommarnatt", signerad R. Ljunggren, 1987, färglitografi, numrerad 144/250, 35x51 cm; oramad

R Ljunggren litografi
Budhistorik (17 bud)
607628
608347
607628
1 800
608345
1 700
607628
1 600

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.