Oidentifierad konstnär oljemålning

166455

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Landskap med kurtiserande par, olja på duk, 96x128 cm

Ihopsydd duk, ett hål, krackeleringar, färgbortfall, lagningar

Konst, Måleri

Budhistorik (10 bud)
600746
600744
3 800
600743
3 600
600741
3 400
600740
3 200

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.