Orientmatta

166453

ORIENTMATTA, ca 195x130 cm

Skador, slitage

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (2 bud)

607271
607270

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.