Salongsgrupp 1800-talets slut

166444

SALONGSGRUPP, 1800-talets slut, nyrokoko, förgylld, bestående av; soffa, bord med stenskiva, karmstolar, 6 st, stolar, 2 st, soffans längd 187, bordets mått 72, 103x68 cm

Smärre skador, löst dekorelement medföljer

Salongsgrupp 1800-talets slut

Budhistorik (19 bud)
600699
15 500
600110
15 000
600697
14 500
600110
14 000
600690
13 500

Slutpris SEK:
15 500
1 514 EUR, 1 772 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.