Bord

166443

BORD med upphöjd sarg, 1900-talets början, björk och björkrot, skuret fotkryss, höjd 75, 78x57 cm

Smärre sprickor och slitage

Bord

Budhistorik (32 bud)
600706
5 200
600682
5 000
600701
5 000
600682
4 800
600696
4 600

Slutpris SEK:
5 200
508 EUR, 594 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.