Leopold Fare oljemålning

166442

FARE, Leopold (1926-1996): "Trädformer 1", signerad Fare, a tergo daterad 1988, olja på duk, 157x134 cm

Konst, Måleri

Leopold Fare oljemålning

Budhistorik (24 bud)
600661
6 400
600660
6 200
600655
6 000
600658
6 000
600655
5 800

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.