U Hydman Vallien färglitografi

166440

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): (2) Kompositioner, signerade Ulrica HV, färglitografier, 52x37 vardera; oramade

Budhistorik (13 bud)
597444
600987
950
597444
900
600986
850
597444

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.