U Hydman Vallien färglitografi

166439

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV, färglitografi, 56x73; oramad

Budhistorik (11 bud)
600630
600637
750
600630
700
600633
650
600630
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.