Lena Linderholm färglitografi

166438

LINDERHOLM, Lena A (född 1947):"Solros och citron", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 73x55; oramad

Lena Linderholm färglitografi
Budhistorik (15 bud)
601166
1 300
601373
601166
597435
601165

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.