Lena Linderholm litografi

166437

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Skördetid", signerad Lena A Linderholm, numrerad, färglitografi, 55x76 cm, oramad

Lena Linderholm litografi
Budhistorik (19 bud)
601374
1 400
601161
1 300
600628
600628
597434

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.